Produkt
Kanály
Platforma
Zákaznický portál
Firmy mají přístup k jejim vlastním portálům pro zákazníky.
Prohlédnout
Objevte všechny možnosti aplikace LiveAgent.
Ceník
Vyžádat demo
Zkušební verze

Slack

Slack je velmi populární cloudovou platformou pro komunikaci. Tuto aplikaci můžete používat při komunikci s vašimi kolegy ohledně pracovních projektů, úloh, problémů či při běžné neformální komunikaci. Popularita této aplikace vyplýva z jejího jednoduchého a přatelského užívatelského rozhraní. Mnoho společností ji používa jako hlavní komunikační kanál. Slack začínal jako jednoduchý projekt určený k získávání zpětné vazby od zákazníků a poskytovaní prostoru pro komunikaci mezi vícero spolupracovníky či v rámci různych společností. Není se čemu divit, že se Slack stal nejpopulárnější komunikační platformou pro společnosti po celém světě.

Vždy, když vám někdo pošle zprávu, nebo ji pošle do kanálu, který sledujete, vám přijde oznámení. Všechna oddělení, od lidských zdrojů až po vývoj produktu, jsou seskupena do jednoho místa.

A co s tím má zákaznická podpora společné? Pro to nejlepší a nejjednodušší používání aplikace Slack v kombinaci se software LiveAgent jsme vyvinuli novou funkci, která vás bude informovat o všem, co se stane i během toho, kdy budete vykonávat jinou práci. Díky ní budete moct odpovídat na dotazy zákazníků co nejrychleji.

LiveAgent vám ulehčí práci a sledovaní nových ticketů prostředníctvím oznámení v aplikaci Slack.

Aby se vám už v životě nestalo, že byste zapomněli na zprávu od zákazníka při řešení jiných úkolů, umožněte vašemu software LiveAgent přijímat nejnovější aktualizace integrací se Slack-em.

Hlavní výhody

  • Už víckrát nezapomenete vyřešit nový ticket během vaší komunikace s kolegou na Slack-u

Díky integraci software LiveAgent s aplikací Slack budete vždy informovaní o aktuálním stavu vašich ticketů, a to i během komunikace s vašimi kolegy na platformě Slack. Vždy, když se vytvoří nový ticket, vřeší se stávájící nebo se změní jeho stav, budete upozorněni prostředníctvím panelu oznámení ve Slack-u.

  • Přečtěte si důležité aktualizace pravidel

Zjistěte, zda se v nastavení pravidel software LiveAgent něco důležité změnilo. Pokaždé, když se změní pravidlo, budete o tom informováni i v aplikaci Slack.

  • Jednoduché nastavení

Nastavení této integrace je velmi jednoduché. Toto nastavení můžete během několika minut provést prostředníctvím konfiguračního panelu LiveAgent. Vše pro vás bude připravené a nastavené co nejrychleji, abyste se mohli soustředit na důležitějši věci.

  • Zůstaňte v kontaktu s vašimi agenty

Posílejte zprávy ze softwaru LiveAgent do aplikace Slack – diskutujte o nápadech, poskytujte rychle rady nebo komunikujte s vašimi agenty prostředníctvím možnosti “odeslat zprávu Slack”.

  • Přizpůsobte si oznámení

Šablóny oznámení je možné jednoduše přizpůsobit vašim preferencím.

Výhody na straně společnosti

  • Integrace s aplikací Slack vám ušetří drahocenný čas tím, že budete neustále vědět, co se děje ve vašem LiveAgentu
  • Automatické upozornění o nových ticketech, existujících ticketech a nových pravidlech
  • Jednoduše informujte svoje agenty zaslaním zprávy do aplikace Slack prosředníctvím software LiveAgent
  • Jednoduchá implementace, žádné komplikované postupy

Implementace a nastavení

Nastavit si oznámení v aplikaci Slack je velmi jednoduché a zvládnete to i sami. Buďte vždy informovaní o těch nejnovějších aktualizacích pravidel a o vzniku nových ticketů. Celé nastavení trvá jen několik minut.

Krok 1

Prvním krokem je nastavit si funkci Slack-u. Prohlédněte si seznam LiveAgent funkcí v panelu admina. Vaša cesta by měla dále směřovat do “Nastavení” a časti “Slack”.

Krok 2

Po úspěšné aktivaci klikněte na tlačítko “Přidat do Slacku”. Tlačítko se vám znovu zobrazí i v sekci nastavení Slack-u. Poté se zobrazí vyskakovací okno standardní autorizace, které stačí vyplnit.

Krok 3

Pokud úspešně dokončíte integraci vašeho software LiveAgent s aplikací Slack, můžete si nastavit nové pravidlo akce “Odeslat zprávu Slack”. Každý agent bude mít možnost nastavit si oznámení v sekci “Upravit profil”. Po nastavení aplikace Slack i z jejich strany jim bude odeslána testovací zpráva přímo do Slack-u.

Jste připraveni si to vyzkoušet? Následujte tyto tři jednoduché kroky a vyzkoušejte si poslat ticket z vašeho software LiveAgent. Přizpůsobte si oznámení dle vašich potřeb. Přejděte do nastavení Slack-u a prohlédněte si všechny možnosti. Vyberte si pro vás to pravé.

Jste připraveni ovládnout aplikaci Slack?

Aplikace Slack a software LiveAgent jsou velmi výkonné nástroje, přičemž každý z nich je postaven k jinému účelu. Získat stabilní, spolehlivý a intuitivní sofware pro vás a vaši společnost představuje vždy hodnotnou investici. Slack je jako nástroj pre komunikaci neocenitelný a při používání v kombinaci se software LiveAgent bude vaše společnost připravena prosperovat, vaši agenti budou vždy informovaní o všem a o vaše zákazníky bude vždy rychle a efektivně postaráno. Poskytujte zákaznickou podporu novým, lepším a jednodušším způsobem.

Proč si to nevyzkoušíte sami? LiveAgent nabízí výkonný sofware pro spolehlivou zákaznickou podporu za dostupné a spravedlivé ceny. Prohlédněte si naše flexibilní cenové plány nebo si vyzkoušejte náš sofware na 14 dní zdarma.

“Hledali jsme co nejlepší náhradu za sofware Kayako, který nám už delší dobu nevyhovoval. Ze začátku jsme si vyzkoušeli sofware Freshdesk, ten pro nás také nebyl to pravé. Až kkdyž jsme vyzkoušeli LiveAgent, tak jsme byli zcela přesvědčeni o tom pravém software pro nás.
Nejlepší částí software LiveAgent je jeho distribuce ticketů našim agentům. Právě ta nabízí prostor pro efektivní řešení problémů a otázek zákazníků a předchází vybírání si těch nejjednodušších ticketů. Je to skvělý software plný výkonných funkcí a integrací. I přesto, že je všechny potřebovat nebudete, nabídne vám vše, co budete potřebovat.”  Sampo S G2

LiveAgent CZ s.r.o.
Zoubkova 548/45
Nový Lískovec
634 00 Brno
IČ: 07166753
DIČ: CZ07166753
© 2020 LiveAgent CZ s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram