Produkt
Kanály
Platforma
Zákaznický portál
Firmy mají přístup k jejim vlastním portálům pro zákazníky.
Prohlédnout
Objevte všechny možnosti aplikace LiveAgent.
Ceník
Vyžádat demo
Zkušební verze

Twilio

Co je Twilio?

Twilio je globální cloudová komunikační platforma provozovaná jako služba (PaaS). Sídlí v San Francisku v Kalifornii. Twilio však funguje v globálním měřítku. Cílem společnosti je pomoci klientům zlepšit jejich podnikání. Konkrétně motto: „Znovuobjevte komunikaci se spotřebiteli vaší značky“ pro lepší zákaznickou zkušenost.

LiveAgent má VoIP partnerství se společností Twilio. Twilio umožňuje vašim agentům zákaznického servisu nebo podpory volat a přijímat hovory přes VoIP prostřednictvím call centra LiveAgent. S LiveAgentem můžete pracovat odkudkoli na světě. Navíc můžete využívat drtivou většinu zařízení a pomoci svým zákazníkům téměř odkudkoli. Mezi tato zařízení patří stolní počítač, notebook, chytrý telefon a dokonce i pevný telefon s příslušným převodníkem. Kromě toho můžete také připojit libovolný počet čísel. To se může lišit podle:

  • počtu společností/brandů, které máte
  • zemí, ve kterých působíte
  • produktů/služeb, které nabízíte

Kolik stojí Twilio integrace v LiveAgent?

Pokud chcete využít Twilio VoIP v call centru LiveAgent, nejsou zde žádné další poplatky! Twilio si však za služby účtuje samostatně. Další informace o cenách najdete na webu Twilio.

Jak službu můžete integrovat do LiveAgent?

Jednoduše řečeno, musíte si vytvořit účet v LiveAgent i Twilio. Poté snadno implementujete přihlašovací údaje z Twilio do LiveAgentu, protože Twilio je již v LiveAgent zabudováno.

 

Výhody:

  • ŽÁDNÉ poplatky za integraci
  • Zlepšení zákaznické zkušenosti
  • Dostupnost z mnoha zařízení
  • Obvykle nižší cena za hovor
  • Možnost přidat tolik čísel, kolik vaše společnost potřebuje
LiveAgent CZ s.r.o.
Zoubkova 548/45
Nový Lískovec
634 00 Brno
IČ: 07166753
DIČ: CZ07166753
© 2020 LiveAgent CZ s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram