Produkt
Kanály
Platforma
Zákaznický portál
Firmy mají přístup k jejim vlastním portálům pro zákazníky.
Prohlédnout
Objevte všechny možnosti aplikace LiveAgent.
Ceník
Vyžádat demo
Zkušební verze

Shopify

Co je Shopify?

Shopify je aplikace, která umožňuje lidem a podnikům vytvářet e-shopy, kde mohou prodávat své výrobky a služby. Součástí této aplikace jsou služby a funkce, jako je doprava, marketing, platby a nástroje pro zapojení zákazníků. S Shopify můžete snadno vytvořit svůj nový e-shop a začít prodávat svůj produkt či službu

Shopify je jednou z platforem, které by měl používat každý podnikatel. Díky tomuto snadno použitelnému řešení eCommerce můžete šetřit svůj čas a peníze, abyste se mohli soustředit na další aspekty svého podnikání.

Jak můžete Shopify využívat?

Integraci obchodu Shopify můžete použít k poskytnutí rychlé a efektivní podpory vašim zákazníkům nebo klientům. Díky integraci a funkcím e-mailu LiveAgent můžete sledovat své e-maily v e-shopu, poskytovat telefonickou podporu zákazníkům, ale také umístit tlačítko live chatu s přednastaveným designem na svou webovou stránku, která umožňuje ještě rychlejší reakce.

Zákazníci to ihned uvidí a mohou vás tak okamžitě kontaktovat a požádat o informace o vašem produktu, vyřešit problémy atd. To může výrazně zlepšit zapojení zákazníků a také jejich spokojenost.

Výhody

 • Bezproblémová správa zákazníků
 • Poskytování rychlé zákaznické podpory
 • Tlačítko live chatu zvyšuje zapojení a spokojenost
 • Proměníte potenciální zákazníky a návštěvníky v platící zákazníky

Jak integrovat Shopify pomocí LiveAgent pluginu

Využitím této integrace budete moci zobrazit objednávky svých zákazníků v sekci podrobností ticketu ve vašem LiveAgent účtu. Začněte, prosím, podle níže uvedených pokynů k integraci.

 • Ve svém účtu LiveAgent přejděte do části Konfigurace> Systém> Pluginy a v části „Shopify Integrace“ klikněte na tlačítko Aktivovat.
Shopify
 • Tento plugin lze použít ve spolupráci se soukromou aplikací vašeho účtu Shopify. Přihlaste se do administrátorského panelu Shopify a přejděte do sekce Aplikace.
Shopify
 • V sekci Aplikace klikněte na „Spravovat soukromé aplikace“.
Shopify
 • Poté pokračujte vytvořením nové soukromé aplikace.
Shopify
 • Abyste mohli LiveAgent používat ve svém Shopify Store, musíte povolit oprávnění, která jsou ve výchozím nastavení zakázána. Proto klikněte na „Zkontrolovat deaktivovaná oprávnění administrátora API.
Shopify
 • Přejděte dolů na „Značky skriptů v souborech šablon motivů vašeho obchodu“ a nastavte oprávnění na „Čtení a zápis“.
Shopify
 • Nyní budete mít viditelný API klíč a heslo, které bude požadováno později.
Shopify
 • Nyní se vraťte na hlavní panel LiveAgentu a vyplňte podrobnosti, které jsou viditelné v předchozím kroku.
Shopify

Jak integrovat Shopify pomocí Zapier

Integrační platforma Zapier je vytvořena pro snadné, rychlé a intuitivní nastavení. Kromě jednoduché integrace e-mailové adresy, jako je Google Gmail, vám může pomoci propojit dvě aplikace nebo platformy pomocí spouštěčů a akcí. Spouštěč v jedné aplikaci aktivuje akci v druhé, čímž může být dosaženo lepšího pracovního postupu. Můžete vytvořit více než jednu integraci, můžete si zvolit a nakonfigurovat je tak, aby fungovaly dle vašich představ. Nepotřebujete ani žádné zkušenosti s programováním.

LiveAgent and Shopify integration page on Zapier
LiveAgent + Shopify

Pojďme projít jednotlivé kroky. Pokud jste nikdy předtím nevytvářeli integrace pomocí Zapier, musíte se zaregistrovat a vytvořit účet. Můžete tak učinit kliknutím sem. Máte-li hotovo, přejděte na stránku LiveAgent + Shopify integrace na Zapier.

Select trigger and action on Zapier
Zvolte spouštěč a akci

Když přejdete dolů, narazíte na sekci Connect LiveAgent + Shopify in minutes. Zde můžete vybrat požadovaný spouštěč a akci. Ze seznamu vyberete požadované a vytvoříte propojení. Jako příklad vám ukážeme integraci se Shopify spouštěčem New Product a LiveAgent akcí New Conversation. Po dokončení klikněte na modré tlačítko dole.

Selected trigger New Product and action Create conversation
Nový produkt vytvoří novou konverzaci 

Nyní musíte nakonfigurovat spouštěč. Pokračujte, přihlaste se ke svému účtu a začněte nastavovat spouštěč. Proces je poměrně snadný a je třeba vyplnit pouze několik detailů.

Shopify trigger configuration on Zapier
Shopify nastavení

Až budete hotovi, doporučujeme vám spouštěč otestovat pro ujištění, že funguje tak, jak požadujete.

Trigger test of Shopify on Zapier
Test spouštěče

Zbývá už jen nastavit akci. Vyplňte povinná pole, například e-mail. Chcete-li akci dále specifikovat, pokračujte a vyplňte nepovinná pole.

LiveAgent action setup on Zapier
LiveAgent nastavení

Jste-li hotovi, proveďte další test integrace, abyste zjistili, zda funguje.

A successful test of LiveAgent and Shopify integration
Úspěšný test integrace

Pokud jste úspěšně dokončili předchozí kroky, vaše integrace je hotová. Pojďme si ji otestovat. Přejděte do sekce produktů v Shopify.

Products section in Shopify
Produkty v Shopify

Vytvořte nový produkt.

Creating a new product in Shopify
Vytvoření produktu

Zkontrolujte své tickety v LiveAgentu. Oznámení o vaší zprávě se objeví během několika sekund. Pokud vše funguje, úspěšně jste propojili tyto dvě aplikace.

A new ticket that has been sent from Shopify after creating a product
Nová konverzace v LiveAgentu

Podívejte se na naše další funkce a integrace, které vám mohou pomoci s vašimi potenciálními zákazníky, správou objednávek a dalšími.

LiveAgent CZ s.r.o.
Zoubkova 548/45
Nový Lískovec
634 00 Brno
IČ: 07166753
DIČ: CZ07166753
© 2020 LiveAgent CZ s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram