Produkt
Kanály
Platforma
Zákaznický portál
Firmy mají přístup k jejim vlastním portálům pro zákazníky.
Prohlédnout
Objevte všechny možnosti aplikace LiveAgent.
Ceník
Vyžádat demo
Zkušební verze

Zpětná vazba & návrhy

Dejte svým zákazníkům možnost, aby vám zasílali nové nápady a zpětnou vazbu pro další rozvoj. Diskutujte o každém nápadu se svými zákazníky ve snadno použitelném fóru zpětné vazby. Víte, jaké nové funkce by vaši zákazníci nejvíce ocenili? Nechte je hlasovat! Průběžně pak zákazníky informujte o průběhu implementace.

Feedback-Suggestions

Tlačítka zpětné vazby

  • Přidání tlačítka zpětné vazby na váš web umožňí návštěvníkům poskytnout vám zpětnou vazbu a návrhy nebo hlasovat pro již vytvořené návrhy.
  • Jakmile zákazník odešle zpětnou vazbu, vytvoří se nový ticket. Tak je zajištěno včasné upozornění a v případě potřeby můžete reagovat.
  • Můžete vytvořit libovolný počet tlačítek zpětné vazby, napojených na různá témata návrhů

Umístěte tlačítko zpětné vazby kamkoliv na svůj web a získávejte důležitou zpětnou vazbu od svých zákazníků. Upravte si tlačítko zpětné vazby tak, aby vyhovovalo vaší firmě.

Feedback-button-styles-most-popular-LiveAgent

Vyberte si z mnoha předdefinovaných pozic a stylů tlačítka zpětné vazby:

Nenašli jste ten pravý styl svého tlačítka zpětné vazby? Nezoufejte, můžete si vytvořit vlastní nahráním obrázku nebo napsáním vlastního HTML kódu.

LiveAgent CZ s.r.o.
Zoubkova 548/45
Nový Lískovec
634 00 Brno
IČ: 07166753
DIČ: CZ07166753
© 2020 LiveAgent CZ s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram