Produkt
Kanály
Platforma
Zákaznický portál
Firmy mají přístup k jejim vlastním portálům pro zákazníky.
Prohlédnout
Objevte všechny možnosti aplikace LiveAgent.
Ceník
Vyžádat demo
Zkušební verze

Zapier

Zapier je jedním z nejjednodušších způsobů, jak propojit, integrovat nebo sloučit dvě nebo více aplikací s různými funkcemi do jednoho pohodlného řešení. Funguje bez obtíží s nastavením a dokáže propojit většinu aplikací. Spolu s našimi nativními integracemi je možné využívat také propojení pomocí Zapier.

Zapier vám umožňuje integrovat mnoho aplikací, integrací a softwaru spolu s LiveAgentem. LiveAgent lze integrovat s velkým počtem z nich, aby bylo zajištěno, že každý najde to, co potřebuje ke zlepšení svých pracovních postupů.

Tyto integrace jsou navrženy tak, aby zlepšily váš pracovní postup a propojily vaši technickou podporu s jinými aplikacemi a zajistily tak bezproblémové rozšíření softwarového řešení. To znamená, že se nemusíte přepínat mezi různými softwar. Budete dostávat oznámení přímo na pracovní plochu, takže můžete sledovat všechny důležité aktualizace.

Příklad: Alice je manažerka helpdesku a chce pomocí nástroje pro spolupráci sledovat pokrok svého týmu v různých úkolech. Musí se však také soustředit na řešení ticketů, které stále přicházejí. Alice používá LiveAgent pro zákaznickou podporu a ProjectManager.com pro vytváření a správu úkolů svého týmu. Alice použila Zapier k propojení těchto dvou aplikací, takže může na pracovní ploše svého účtu LiveAgent sledovat úkoly v aplikaci ProjectManager.com.

LiveAgent CZ s.r.o.
Zoubkova 548/45
Nový Lískovec
634 00 Brno
IČ: 07166753
DIČ: CZ07166753
© 2020 LiveAgent CZ s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram