Produkt
Kanály
Platforma
Zákaznický portál
Firmy mají přístup k jejim vlastním portálům pro zákazníky.
Prohlédnout
Objevte všechny možnosti aplikace LiveAgent.
Ceník
Vyžádat demo
Zkušební verze

Přesměrování

Je velice důležité, aby vaše firma vypadala a vystupovala profesionálně v mnoha aspektech. To znamená, že byste měli sebe a svou značku prezentovat tím nejlepším možným způsobem. Pokud jde o prezentaci značky, přesměrování e-mailů se může jevit jako nepodstatné. Představte si však rozdíl mezi e-mailovou adresou, která vypadá, jakoby byla náhodně vygenerována a e-mailovou adresou, která má jasný název, vypadá oficiálně a zákazníci okamžitě poznají, komu patří. Proto je přeposílání e-mailů důležitou součástí jakéhokoliv softwaru zákaznické podpory. 

Když si vytvoříte účet LiveAgent ve tvaru vasedomena.ladesk.cz, je této doméně automatucky přiřazen i vestavěný e-mail s názvem support@mail.vasedomena.ladesk.cz. Každý e-mail odeslaný na tuto adresu je tedy automaticky převeden na ticket a můžete na něm v LiveAgentu okamžitě začít pracova. Přesměrování je jeden z nejsnadnějších kroků, jak k LiveAgentu připojit váš e-mailový účet.

Přesměrování

Samozřejmě byste chtěli, aby vaši zákazníci posílali své e-maily na vaši vlastní e-mailovou adresu podpory, jako je podpora@mojedomena.cz. Převedení e-mailů z adresy ve vaší vlastní doméně na tickety v LiveAgentu vám zabere jen pár minut.

Rychlé nastavení přesměrování:

Forwarding-feature-LiveAgent
Nastavení přesměrování
LiveAgent CZ s.r.o.
Zoubkova 548/45
Nový Lískovec
634 00 Brno
IČ: 07166753
DIČ: CZ07166753
© 2020 LiveAgent CZ s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram