Produkt
Kanály
Platforma
Zákaznický portál
Firmy mají přístup k jejim vlastním portálům pro zákazníky.
Prohlédnout
Objevte všechny možnosti aplikace LiveAgent.
Ceník
Vyžádat demo
Zkušební verze

Poznámky

Poznámky jsou užitečnou funkcí pro všechny agenty, kteří mají zájem udržovat svoje tickety uspořádané a uchovávat si připomínky k určitým ticketům nebo klientům.

LiveAgent vám nabízí možnost přidat soukromé poznámky k ticketům. Ty jsou viditelné pouze agentům a ne žadatelům nebo jakýmkoliv jiným koncovým uživatelům, kteří mohou být připojení do skryté kopie ticketu. Tato funkce vám umožní interně sdílet váš pracovní postup či zaznamenat důležité aktualizace pro budoucí podporu. Taktéž můžete přeřazovat tickety, obsahující interní poznámku, jiným agentům.

PoznámkyPoznámky

Příklad

Váš zákazník vám vysvětlil svůj problém v šesti dlouhých e-mailech. Vy si však můžete zobrazit všechny maily v jednom vlákně, sesumarizovat si je, zapsat si poznámky a přeřadit je developerům, kteří vyřeší jeho problém. Oni si už nebudou muset číst všechny maily od zákazníků zvlášť (byla by to ztráta času), vaše shrnutí problému v jednoduché poznámce jim určitě pomůže.

LiveAgent CZ s.r.o.
Zoubkova 548/45
Nový Lískovec
634 00 Brno
IČ: 07166753
DIČ: CZ07166753
© 2020 LiveAgent CZ s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram