Produkt
Kanály
Platforma
Zákaznický portál
Firmy mají přístup k jejim vlastním portálům pro zákazníky.
Prohlédnout
Objevte všechny možnosti aplikace LiveAgent.
Ceník
Vyžádat demo
Zkušební verze

Podpora správy fakturace

LiveAgent je software technické podpory s mnoha funkcemi, který vám umožní udělat víc, než si myslíte. Postarejte se o své platby, faktury a další s platebním procesorem LiveAgent.

Software pro správu fakturace je zde pro zpracování veškerých plateb, fakturace za služby a produkty a jejich sledování. Nejen majitelé firem musí sledovat své platby a faktury, a proto je pro úspěšné podnikání faturační software nezbytnou součástí. Pomáhá spravovat vaše příchozí a odchozí finance. Součástí tohoto řešení je také automatizace, která vám pomůže automatizovat mnoho rutinních a opakujících se úkolů, které jsou pro člověka obvykle velmi časově náročné. Díky tomu můžete ušetřit čas a peníze,což vám umožní soustředit se na úkoly, které vyžadují vaši pozornost.

Integrace služeb pro fakturaci

Billing management
2Checkout integrace s LiveAgentem

Pokud se chcete posunout o krok dále, můžete využít výhod našich integrací. ChargeDesk, Braintree nebo 2checkout se bezproblémově připojí k vašemu účtu LiveAgent a umožní vám provádět různé akce fakturace, jako jsou vlastní faktury, vrácení peněz, autorizace plateb a mnoho dalšího. Z jediného místa můžete mít kontrolu nad celým procesem. To znamená, že svoje pracovní postupy nepřerušíte neustálým přepínáním mezi několika softwary a vše bude přehledně uspořádáno v jednom řídicím panelu.

LiveAgent CZ s.r.o.
Zoubkova 548/45
Nový Lískovec
634 00 Brno
IČ: 07166753
DIČ: CZ07166753
© 2020 LiveAgent CZ s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram