Produkt
Kanály
Platforma
Zákaznický portál
Firmy mají přístup k jejim vlastním portálům pro zákazníky.
Prohlédnout
Objevte všechny možnosti aplikace LiveAgent.
Ceník
Vyžádat demo
Zkušební verze

Pauza

Každý si potřebuje dát jednou za čas krátkou přestávku během pracovní doby. Agenti tak mohou v software LiveAgent učinit prostředníctvím funkce Pauza. Mohou si skočit na kávu nebo na pokec s kolegy a nikdo je při přestávce nebude obtěžovat. Užijte si chvíli klidu a vraťte sa ke své práci až se na to budete cítit.

LiveAgent nabízí unikátní možnost přejít do módu “přestávky” pro agenty a administrátory. Často se používá na vypnutí příjmu tiketů, chatů a hovorů v průběhu krátké nepřítomnosti v kanceláři (například během obědové přestávky nebo přestávky na kávu).

PrestávkaPauza

Příkald

Když si agent odskočí na přestávku (např. oběd, káva), kliknutím na funkci "pauza" se agent stane neaktivním – žádne tickety, žádne chaty či hovory se mu neobjeví v jeho panelu. Jakmile se agent vrátí zpět, opětovným kliknutím se stane znovu aktivním. Agent se tak nemusí odhlašovat a přrihlašovat ke svému účtu.

Čas agenta strávený přestávkou se nezapočítává do jeho pracovního výkazu jako odpracovaný čas.

LiveAgent CZ s.r.o.
Zoubkova 548/45
Nový Lískovec
634 00 Brno
IČ: 07166753
DIČ: CZ07166753
© 2020 LiveAgent CZ s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram