Produkt
Kanály
Platforma
Zákaznický portál
Firmy mají přístup k jejim vlastním portálům pro zákazníky.
Prohlédnout
Objevte všechny možnosti aplikace LiveAgent.
Ceník
Vyžádat demo
Zkušební verze

Nástroje pro spolupráci

Staňte se jednotnými se svým týmem díky nástrojům pro spolupráci. Nástroje pro spolupráci jsou buď nativní, nebo prostřednictvím našich integrací pro různé aplikace a software. LiveAgent je dodáván s nástroji, jako jsou rozdělení ticketů, štítky, poznámky, interní tickety a mnoho dalších. Vždy můžete jít ještě o krok dále a integrovat aplikace, jako je Slack, a tím dále zlepšovat vaše pracovní postupy. Buďte kreativní a zjistěte, co vy a váš tým potřebujete pro lepší práci.

Nástroje pro spolupráci jsou nezbytné pro jednotný pracovní postup v rámci různých týmů nebo mezi nimi. Pomohou vám postarat se o komunikaci, řešení ticetů a mnoho dalšího. Jsou obzvláště užitečné pro týmy pracující na vzdálených místech nebo v různých zemích, ale i týmy, které pracují spolu, je mohou využít a zlepšit svůj pracovní postup.

Mnoho nástroje pro spolupráci je přímou součástí LiveAgentu, ale můžete jít ještě o krok dále a využívat různé další aplikace. Pro zlepšení komunikace můžete do vašeho LiveAgent účtu integrovat Slack, zajistit automatizaci e-mailu pomocí ActiveCampaign nebo dokonce přidat nějakou jednoduchou podporu sociálních sítí pomocí Instagramu nebo Facebooku. Volba je jen na vás.

LiveAgent CZ s.r.o.
Zoubkova 548/45
Nový Lískovec
634 00 Brno
IČ: 07166753
DIČ: CZ07166753
© 2020 LiveAgent CZ s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram