Produkt
Kanály
Platforma
Zákaznický portál
Firmy mají přístup k jejim vlastním portálům pro zákazníky.
Prohlédnout
Objevte všechny možnosti aplikace LiveAgent.
Ceník
Vyžádat demo
Zkušební verze

Interní chat

Co je interní chat?

Interní chat je funkce LiveAgenta, která umožňuje spojení mezi kolegy bez potřeby dalších aplikací. Interní chat vám umožní posílat textové zprávy i přílohy (jsou podporovány všechny běžné typy souborů). Interni chat je viditelný pouze vám a příjemci vaší zprávy.

Internal chat
Interní chat

Jak spustit interní chat?

Chcete-li zahájit interní chat, vyhledejte agenta, kterého chcete kontaktovat, v části „Online agenti“ na hlavním panelu. Klikněte na zelenou (online) nebo šedou (offline) tečku a zvolte možnost „Odeslat okamžitou zprávu“. Pamatujte, že zprávy můžete odesílat, i když jsou vaši kolegové offline (mohou si je přečíst později).

Internal-chat-LiveAgent

Další možností je zahájit interní chat přímo z ticketu nebo z probíhajícího chatu. Proces je stejný. Jednoduše klikněte na zelenou tečku a vyberte možnost „Odeslat okamžitou zprávu“. Když zahájíte interní chat tímto způsobem, bude tento interní chat obsahovat číslo ticketu, ze kterého jste jej zahájili.

Internal chat
Jak zahájit interní chat

Jaké další funkce interní chat podporuje?

Pokud chcete požádat o pomoc svého kolegu/kolegyni, máte možnost zkopírovat a vložit jedinečné ID ticketu do interního chatu, který okamžitě vytvoří klikatelný odkaz. Pokud příjemce vaší zprávy klikne na odkaz, bude okamžitě přesměrován na ticket.

Kolik interních chatů může běžet souběžně?

Okno interního chatu podporuje více chatů současně. Velikost okna lze měnit podle vašich potřeb a umístit jej kdekoliv v uživatelském rozhraní LiveAgent.

Multiple internal chats with agents
Více souběžných interních chatů
LiveAgent CZ s.r.o.
Zoubkova 548/45
Nový Lískovec
634 00 Brno
IČ: 07166753
DIČ: CZ07166753
© 2020 LiveAgent CZ s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram