Produkt
Kanály
Platforma
Zákaznický portál
Firmy mají přístup k jejim vlastním portálům pro zákazníky.
Prohlédnout
Objevte všechny možnosti aplikace LiveAgent.
Ceník
Vyžádat demo
Zkušební verze

Cloudtalk

CloudTalk může být integrován s LiveAgent velmi jednoduše a nevyžaduje to žádné programování.

Jedinou věc, kterou potřebujete, je vaše API URL a API klíč, což můžete najít přímo v LiveAgent rozhraní (nastavení -> API). Poté můžete nechat CloudTalk postarat se o zbytek.

Cloudtalk

Co je Cloudtalk?

CloudTalk je podnikový telefonní systém vytvořený pro prodejní týmy, aby mohly rychleji vytáčet čísla a uzavírat více obchodů, a pro týmy zákaznického servisu, aby mohly poskytovat bezproblémové služby zákazníkům po telefonu. CloudTalk nabízí telefonní hovory, automatické vytáčení, skripty hovorů, IVR, inteligentní směrování, SMS a další 75 funkcemi call centra.

Jak je možné službu využít?

Pokud chcete mít úplný přístup k interakci se zákazníky v kombinaci s historií hovorů, máme pro vás dokonalé řešení. Integrujte své řešení LiveAgent s CloudTalkem, abyste viděli všechny informace o hovorech a tikety na jednom místě – v CloudTalk rozhraní. Když klient zavolá, jeho zákaznická karta (která se otevře v okamžiku, kdy zvednete telefon) zobrazí kontaktní údaje, historii hovorů, poznámky a tikety související s volajícím. Vaši agenti budou poskytovat komplexnější a rychlejší služby zákazníkům.

Přidanou hodnotou pro uživatele služby LiveAgent je synchronizace všech hovorů zákazníků ze služby CloudTalk. Po ukončení hovoru jsou příslušné informace odeslány do služby LiveAgent a přiřazeny k tiketu klienta. Zobrazí se jméno agenta, délka hovoru, doba čekání a název společnosti, ze které byl hovor uskutečněn. Každý hovor je také spojen se záznamem, který je přístupný kdykoli budete potřebovat.

LiveAgent CZ s.r.o.
Zoubkova 548/45
Nový Lískovec
634 00 Brno
IČ: 07166753
DIČ: CZ07166753
© 2020 LiveAgent CZ s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram