Produkt
Kanály
Platforma
Zákaznický portál
Firmy mají přístup k jejim vlastním portálům pro zákazníky.
Prohlédnout
Objevte všechny možnosti aplikace LiveAgent.
Ceník
Vyžádat demo
Zkušební verze

Instagram

Instagram je jednou z nejpopulárnějších sociálních platforem. Uživatelé si mohou vytvářet profily, sdílet vizuální obsah a sledovat další lidi… A společnosti! To je místo, kde LiveAgent přichází, aby zachránil den. Platformy sociálních médií se stále více zapojují do pomoci společnostem při poskytování zákaznické podpory. Instagram rozhodně není výjimkou. Naopak, je to velmi silný nástroj pro rychlé a efektivní poskytování péče o zákazníky.

A v kombinaci s LiveAgent to může být vaše první linie zákaznické podpory a důležitý nástroj pro komunikaci s vašimi sledujícími. 

LiveAgent se spojí s vaším Instagramovým profilem a shromažďuje všechny vaše příspěvky, komentáře, zmínky a vše relevantní do jednoho pohodlného řídicího panelu. 

Vytvářejte a sdílejte příběhy s LiveAgentem. Pokud se chcete o něco podělit se svými sledujícími, nemusíte vůbec sáhnout po svém smartphonu. Jednoduše vytvořte nový ticket pro svá Instagramová vlákna.

Vliv na péči o zákazníka

Věrnost značce je důležitá, tak proč ji nebudovat prostřednictvím všech možných kanálů? Mnoho podniků přichází o příležitost podpory všech svých klientů a zákazníků, protože si myslí, že Instagram není mocný nástroj pro poskytování zákaznické péče. V mnoha případech se mnoho lidí obrátí na konkurenci, místo čekání na odpověď ohledně svého dotazu. Instagram již není jen o cool obrázcích a fotografiích, zejména pokud jde o podnikání. Vystupte z davu tím, že dáte lidem přesně to, co chtějí, s online podporou LiveAgent.

Hlavní výhody

 • Jeden z mála k propojení s Instagramem

Už vás nebaví hledat helpdesk software, který podporuje integraci Instagramu? Dostali jsme vás! V dnešním světě využívají úspěšné firmy všechny možné komunikační kanály, které jsou k dispozici k oslovení a pomoci svým zákazníkům 24/7. Vyjděte z davu s LiveAgentem a udělejte z Instagramu jeden z vašich hlavních kanálů podpory pro vaše klienty.

 • Automatizace odpovědí

Zákaznický servis se každým dnem zrychluje a abyste byli úspěšní, musíte být schopni tento rychlý krok udržet. Urychlete veškerou svou komunikaci pomocí automatických odpovědí. Vytvářejte a nastavujte jedinečné zprávy pro různé situace a nikdy nenechávejte klienta čekat. Ušetřete spoustu svého drahocenného času při opakováných dotazech nebo i když nemůžete být právě online. Díky LiveAgentu se o své zákazníky můžete i nadále starat.

 • Odpovídejte rychlostí světla

Instagram je navržen pro okamžité sdílení a komunikaci, což pro agenty zákaznické podpory není vždy snadné. LiveAgent vám s tím však může také pomoci. Když váš sledující píše, už vidíte, na co se vás chce zeptat. Získáte tak dostatek času na přípravu odpověďi a budete odpovídat rychlostí blesku. Každý ocení rychlou službu, nyní může být ještě rychlejší.

 • Snadno spravujte své účty

K LiveAgent můžete připojit více Instagramových účtů, takže můžete snadno spravovat i více podniků. Tickety jsou vždy pohodlně tříděny, takže je nemusíte třídit sami. A díky našemu uživatelsky přívětivému rozhraní se nemusíte obávat ani záměny více účtů. Všechno je vždy pěkné a uklizené.

Facebook-and-Instagram-connected-LievAgent
 • Získejte přístup k předchozí komunikaci

Pokud jste zvědaví, na co se vaši klienti v minulosti ptali, i na to jsme mysleli. Už se nemusíte listovat ve své DM nebo kontrolovat aktivitu Instagramu na svém smartphonu. Všechna vaše komunikační historie je vždy bezpečně uložena v archivu a můžete k ní snadno přistupovat z řídicího panelu. Vždy můžete být připraveni zapůsobit na své klienty znalostmi jejich minulých dotazů.

 • Řekněte ne chaotickým chatům

Sledování všech zmínek nebo komentářů může být občas docela zdrcující. Svou péči o zákazníka si však můžete zjednodušit za podpory LiveAgentu. Veškerá vaše komunikace se změnila na tickety a je uchována se na jednom místě, kde můžete snadno vše a všechny sledovat.

 • Vaše účty jsou vždy zabezpečeny

S LiveAgentem můžete přímo spravovat oprávnění k vašim účtům pro své agenty. Pokud nechcete, nemusíte jim plný přístup k vašemu účtu vůbec dát. Uvedeme příklad: Pokud vás zákazník kontaktuje prostřednictvím zmínky, tato zmínka je automaticky zaznamenána v LiveAgentu a váš zástupce může okamžitě odpovědět.

Obchodní výhody

 • veškerá vaše komunikace na Instagramu je tříděna v jednom pohodlném řídicím panelu jako tickety, což šetří drahocenný čas
 • automatická oznámení, nebojte se, že vám unikne jediný dotaz
 • reagujte tak rychle, jak můžete, LiveAgent vás brzdit nebude
 • není třeba dále spravovat oprávnění účtu pro vaše agenty podpory

Jak to funguje?

Žádný strach, je to jednoduché! Propojení Instagramového účtu s LiveAgentem je snadné a naše uživatelsky přívětivé rozhraní vás tímto procesem plynule provede.

Instagram-feature-LiveAgent

Správa všech zmínek, nových příspěvků a zpráv najednou může být někdy opravdu frustrující. LiveAgent inteligentně třídí všechna vaše oznámení z Instagramu do jednoho řídicího panelu, takže se můžete soustředit čistě na odpovědi svým sledujícím.
Všechna vaše oznámení se promění v tickety a logicky se zatřídí. Nemusíte si lámat hlavu s tím, jak to udělat sami. Zároveň můžete snadno přistupovat ke své předchozí historii komunikace. Můžete přistupovat k informacím o konkrétních klientech a zjistit, jaká témeta byla obsahem předchozí konverzace.

Co můžete?

 • reagovat na zmínky
 • reagovat na komentáře
 • sledovat více účtů
 • uchovat veškerou komunikaci na jednom místě
 • uchovat kompletní historii veškeré komunikace v rámci LiveAgentu
 • zajistit snadnou a rychlou podporu klientů

Integrace Instagramu funguje prostřednictvím přihlášení na Facebooku. Pokud tedy využíváte tarif „Ticket + Chat“, budete si muset zakoupit Facebook i Instagram jako další funkce za 895,- Kč za funkci. Podívejte se na naše ceny a zjistěte více.

Připraveni na změnu?

Díky propojení LiveAgent s nejdůležitějšími sociálními sítěmi může vaše firma poskytovatt hladkou a spolehlivou podporu všem vašim klientům a zákazníkům. Vyzkoušejte to hned a uvidíte sami.

“LiveAgent sped up our communication with the customer greatly and customers, who would not normally call us on the phone are glad, they can use LiveAgent to contact us with questions about our services and products and it allows us to swiftly answer these questions, thus helping customer understand our products and services better. So far no big problems with LiveAgent, everything is working smoothly.” – Samuel Smahel, Mzone

LiveAgent CZ s.r.o.
Zoubkova 548/45
Nový Lískovec
634 00 Brno
IČ: 07166753
DIČ: CZ07166753
© 2020 LiveAgent CZ s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram