Produkt
Kanály
Platforma
Zákaznický portál
Firmy mají přístup k jejim vlastním portálům pro zákazníky.
Prohlédnout
Objevte všechny možnosti aplikace LiveAgent.
Ceník
Vyžádat demo
Zkušební verze

Facebook

Facebook je velmi populární bezplatnou sociální sítí, která umožňuje uživatelům vytvořit si profil, nahrávat na něj své fotky a videa, sdílet je se svými přátely, posílat jim zprávy a zůstat v kontaktu se všemi blízkými, přáteli a kolegy.

Propojení se sítí Facebook vám umožní odpovídat na zprávy, příspěvky či komentáře přímo ze softwaru LiveAgent vedle dalších požadavků zákazníků.

Odpovědi na komentáře, příspěvky či soukromé zprávy jsou přímo odesílané ze softwaru na Facebook.

LiveAgent ScreenshotFacebook ticket

LiveAgent se připojí k vašemu účtu na Facebooku a dokáže sledovat všechny vaše příspěvky, komentáře, soukromé zprávy, takže budete moci mít všechny vaše fanoušky i nepřející pod kontrolou 24/7. Vše se sleduje a transformuje do jednoduchých, ale propracovaných ticketů, což umožňuje vašim agentům zákaznícké podpory reagovat ihned, v čase vytvoření požadavku zákazníka. Se softwarem LiveAgent máte 100% jistotu, že se vám už nic z Facebooku neztratí.

Benefity

  • Překvapte vaše zákazníky bleskurychlou službou zákazníkům na sociálních sítích
  • Získavajte automatické upozornění o nových komentářích, příspěvcích či zprávách na Facebooku
  • Už více nemusíte přidávat vícero administrátorů pro správu vašich stránek na Facebooku, menežujte povolení z jednoho místa
  • Monitorujte, odpovídejte a archivujte svoje příspěvky na Facebooku z jednoho místa

Pokud máte vícero stránek na Facebooku, LiveAgent dokáže monitorovat všechny. Rozšiřte svoj dosah a oslovte více uživatelů. Poskytnutím rychlé podpory prostřednictvím Facebooku dokážete proměňovat vaše zprávy na nový způsob marketingu.

Využíváním integrace s Facebookem dokážete nasledovné:

  • Monitorovat více stránek na Facebooku
  • Odpovídat na zprávy z Facebooku
  • Odpovídat na příspěvky z Facebooku
  • Odpovídat na komentáře z Facebooku
  • Archivovat vaši komunikaci na Facebooku do ticketů

Šetřete váš čas i peníze

Váš tým zákaznické podpory může odpovídat na různé požadavky či otázky zákazníků z vašich stránek bez potřeby opakovaného prihlašování se a neustáleho vyrušovaní tisícovkami zpráv a upozornění. Umožněte jim odpovídat na zprávy z Facebooku bez potřeby přihlašování se.

Archivujte vaši komunikaci na sociálních sítích

LiveAgent archivuje všechnu vaši komunikaci na Facebooku do ticketů. Jednoduše kategorizujte a vyhledávejte vaše příspěvky či komentáře vašich zákazníků z Facebooku.

Zabezpečení Facebooku

Spravujte povolení pro přístup k vašim stránkám na Facebooku přímo ze softwaru LiveAgent. Nemusíte vašim zaměstnancům udělovat administrátorský přístup k těmto stránkam.

Příklad: Řekněme, že váš zákazník má problém s live chatem a napíše vám na vaši zeď -> tento příspěvek je automaticky zaznamenán softwarem LiveAgent a vaši agenti na něj mohou okamžitě odpovídat.

Facebook ScreenshotFacebookový komentář

LiveAgent CZ s.r.o.
Zoubkova 548/45
Nový Lískovec
634 00 Brno
IČ: 07166753
DIČ: CZ07166753
© 2020 LiveAgent CZ s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram