Produkt
Kanály
Platforma
Zákaznický portál
Firmy mají přístup k jejim vlastním portálům pro zákazníky.
Prohlédnout
Objevte všechny možnosti aplikace LiveAgent.
Ceník
Vyžádat demo
Zkušební verze

eCommerce

Pokud jste se rozhodli začít prodávat své produkty nebo služby online a rozhodli jste se vytvořit vlastní e-shop, LiveAgent je to pravé řešení a velmi dobře funguje se všemi věcmi, souvisejícími s provoze elektronického obchodu.

Každý dobrý e-shop by měl být schopen poskytnout svým zákazníkům podporu. Zákazníci se mohou ptát na problémy se zbožím nebo službami, ale hlavně na pozitiva a negativa produktu. Toto je místo, kde vstoupíte a kde je můžete přesvědčit, aby si váš produkt zakouili.

LiveAgent vám může pomoci posunout váš e-shop na vyšší úroveň. Proměňte návštěvníky webových stránek v platící zákazníky, poskytněte jim rady a pomozte jim při rozhodování o nákupu vašich produktů přímo z řídicího panelu.

Live chat je jedním z nejrychlejších způsobů, jak vás mohou zákazníci kontaktovat přímo z vašeho webu. Jedním z důvodů, proč je LiveAgent skvělým řešením pro váš e-shop, je náš výkonný a rychlý widget live chatu. patří mezi nejrychlejší na trhu a může vám přinést spoustu platících zákazníků.

LiveAgent CZ s.r.o.
Zoubkova 548/45
Nový Lískovec
634 00 Brno
IČ: 07166753
DIČ: CZ07166753
© 2020 LiveAgent CZ s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram