Produkt
Kanály
Platforma
Zákaznický portál
Firmy mají přístup k jejim vlastním portálům pro zákazníky.
Prohlédnout
Objevte všechny možnosti aplikace LiveAgent.
Ceník
Vyžádat demo
Zkušební verze

E-mail marketing

E-mailový marketing je základním nástrojem helpdesk softwaru. Může vám přinést více zákazníků, nabídnout rychlou pomoc a také zvýšit prodej. Můžete jej použít k vytváření průzkumů a shromažďování zpětné vazby, nabízet speciální nabídky, zasílat přizpůsobený obsah nebo vás jednoduše zákazníkům připomínat, aby mohli zůstat v kontaktu s vaší značkou.

LiveAgent nabízí nástroje pro e-mailovou komunikaci i e-mailový marketing, navíc disponuje dalšími nativními nebo externími integracemi na bázi e-mailingu.

LiveAgent je ten pravý nástroj pro e-mailový marketing se spoustou funkcí, umožňujících jeho podporu. Využijte spolehlivý ticketovací systém a sledujte vše, co se děje ve vaší poštovní schránce. Nechejte své zákazníky přihlásit k odběru novinek a zaujměte je pomocí výkonných nástrojů e-mailového marketingu, jako je náš WYSIWYG editor pro vytváření prvotřídních šablon, štítky, které vám pomohou uspořádat vaše kontakty nebo oddělení, aby byl váš helpdesk přehledný, organizovaný a profesionální.

Email marketing
Oddělení
LiveAgent CZ s.r.o.
Zoubkova 548/45
Nový Lískovec
634 00 Brno
IČ: 07166753
DIČ: CZ07166753
© 2020 LiveAgent CZ s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram