Produkt
Kanály
Platforma
Zákaznický portál
Firmy mají přístup k jejim vlastním portálům pro zákazníky.
Prohlédnout
Objevte všechny možnosti aplikace LiveAgent.
Ceník
Vyžádat demo
Zkušební verze

CRM

Řízení vztahů se zákazníky (CRM) se zabývá informacemi a údaji o vašich klientech a zákaznících. Ty jsou pak použity k poskytnutí lepší pomoci, lepší podpory a lepších služeb vašim zákazníkům, když je to třeba.

Řízení vztahů se zákazníky je důležitou součástí každého úspěšného podnikání, zejména v dnešním světě, kdy konkurence stále roste a každým dnem je silnější. Společnosti po celém světě začaly používat software pro správu vztahů se zákazníky, aby lépe řešily problémy s pracovními postupy a mohly poskytovat svým zákazníkům lepší služby.

LiveAgent není výjimkou, a proto není pouze jednoduchý software zákaznické podpory, ale také skvělý nástroj pro správu vztahů se zákazníky.

S LiveAgentem můžete ukládat, organizovat a snadno se dostat ke všem informacím, záznamům nebo datům týkajícím se vašich zákazníků. Ať už jde o kontakty, objednávky, nebo zájmy, k těmto informacím se můžete kdykoli dostat. LiveAgent vám může dále pomoci se sledováním potenciálních zákazníků, smluv, správy aktiv a zdrojů, kromě toho, že vám pomůže poskytovat tu nejlepší zákaznickou podporu s nejlepšími nástroji.

Pro získání pokročilejšého CRM systému můžete LiveAgent "upgradovat" pomocí integrací, jako jsou PipeDrive, SharpSpring nebo Highrise.

LiveAgent CZ s.r.o.
Zoubkova 548/45
Nový Lískovec
634 00 Brno
IČ: 07166753
DIČ: CZ07166753
© 2020 LiveAgent CZ s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram